Baza pracodawców Profil pracodawcy

Ergo Hestia SA

  • branża:
  • Finanse / Bankowość

telefon

58 555-60-00

fax

58 555-60-01

adres

81-731 Sopot, Hestii 1

Poznaj nas

ERGO Hestia to grupa towarzystw oferujących ubezpieczenia majątkowe i na życie. Jesteśmy jedną z największych instytucji finansowych w kraju - zajmujemy drugie miejsce wśród majątkowych towarzystw ubezpieczeń. Dokładamy wszelkich starań, aby zyskać zaufanie naszych klientów oraz pracowników. Swoim dotychczasowym działaniem i strategią procesów zarządzania zasobami ludzkimi ERGO Hestia potwierdza, że jest firmą godną zaufania i stabilną na rynku pracy. W obliczu jego dynamicznych zmian, masowych zwolnień czy nieuczciwych praktyk daje przykład solidności jako pracodawca.
Nie bez znaczenia jest również świadomość społecznej i etycznej odpowiedzialności biznesu. Powołana przez ERGO Hestię Fundacja Integralia zatrudnia osoby z niepełnosprawnością, stwarzając im perspektywę podjęcia nowych wyzwań w pracy.
Centrala firmy mieści się w Sopocie, ale oferujemy pracę na terenie całego kraju.

Pokieruj swoją karierą

W ERGO Hestii poszukujemy ludzi z inicjatywą, którzy pomogą nam budować świat nowych, lepszych ubezpieczeń.
Na doświadczonych pracowników czekają oferty związane z obszarem ubezpieczeń, finansów, prawa, analiz, likwidacji szkód czy zarządzania sprzedażą. Poszukiwani są zatem kandydaci, którzy prezentują różne specjalizacje i doświadczenie - inżynierowie, ekonomiści i doświadczeni specjaliści a także osoby stojące u progu kariery zawodowej. Świeżo upieczeni absolwenci oraz studenci kierunków zaocznych mogą nauczyć się od podstaw wszystkich obowiązków i zdobyć konkretną specjalizację zawodową. Z myślą o tych, którzy dopiero wkraczają w życie zawodowe ERGO Hestia organizuje coroczny Program Praktyk Letnich. Firma daje w ten sposób możliwość zdobycia nowej wiedzy, kompetencji i umiejętności, młodym, ambitnym osobom, które z determinacją zapoznają się ze specyfiką pracy w określonym zawodzie. Praktyki te są szansą nie tylko na zaznajomienie się z nowymi informacjami i realiami pracy zawodowej, ale również pozwalają młodym ludziom zapoznać się z życiem ERGO Hestii, jej pracownikami, standardami i zwyczajami.
ERGO Hestia uzyskała tytuł Idealnego Pracodawcy dla Studentów oraz Idealnego Pracodawcy dla Profesjonalistów Universum TOP 100 według badania Universum Professional Survey.
 
Perspektywy po pracy…
ERGO Hestia doceniając wkład i zaangażowanie swoich pracowników w codzienną pracę, stwarza im wiele różnorodnych i ciekawych możliwości spędzania wolnego czasu. Mając świadomość jak ważny jest samorozwój, życie rodzinne, dbanie o zdrowie oraz aktywność sportowa, Firma między innymi bierze udział w organizacji:

  • spotkań z inspirującymi osobistościami w ramach projektu „Hestia po godzinach” (wśród gości pojawili się między innymi: prof. Bogdan Wojciszke, Małgorzata Niemen, Wojciech Cejrowski, Marek Niedźwiecki czy Agata Passent),
  • corocznych czerwcowych koncertów symfonicznych,
  • rodzinnego pikniku Hestian, który daje możliwość pracownikom oraz ich rodzinom, miłego i aktywnego spędzenia wolnego dnia na świeżym powietrzu,
  • cyklicznych rozgrywek sportowych naszej drużyny piłkarskiej,
  • komfortowych warunków dojazdu do pracy rowerem – pracownicy mogą korzystać z bezpiecznych miejsc parkingowych na parkingu podziemnym oraz w pełni wyposażonych szatni.

Świadomość, iż każdy człowiek jest wyjątkowy i posiada swoje pasje i potrzeby realizacji, sprawia, iż ERGO Hestia aktywnie angażuje się również w wiele prospołecznych akcji. Aktywnie współpracuje ze środowiskiem artystycznym i sportowym, między innymi przy realizacji takich inicjatyw jak:
konkurs Artystyczna Podróż Hestii dla studentów wyższych uczelni plastycznych w Polsce (nagrody to stypendia w Nowym Jorku i Walencji),
sponsoring Sopockiego Klubu Żeglarskiego Hestia Sopot,
Fundację Aktywizacji Zawodowej Osób Niepełnosprawnych Integralia,
• prospołecznej akcji krwiodawstwa na terenie firmy.

Referent ds. Wsparcia Procesów Sprzedaży
Administracja, Sprzedaż - telefoniczna
szczegóły »
Dorada Klienta
Obsługa klienta / Sprzedaż detaliczna, Sprzedaż - telefoniczna
szczegóły »
Pokaż wszystkie

Nie znalazłeś oferty dla Siebie?
Prześlij swoją aplikację:

Aplikuj