Baza pracodawców Profil pracodawcy

Elhurt

  • branża:
  • Produkcja / Przemysł / Rolnictwo

telefon

58 554-08-00

fax

58 554-08-06

adres

80-299 Gdańsk, Galaktyczna 35A

Opis firmy

Jesteśmy jednym z najważniejszych polskich dystrybutorów działającym w branży elektronicznej od 1990 roku. W roku 2002 rozpoczęliśmy produkcję kontraktową elektroniki (EMS), która aktualnie jest głównym obszarem działalności naszej firmy. Kompleksowa oferta produktów i usług jest dostosowana do potrzeb klientów oraz nieustannie poszerzana.

Współpracujemy na stałe z ponad 300 firmami, ponad 70 światowymi dostawcami, zaopatrujemy około 150 sklepów branżowych, a także zrealizowaliśmy ponad 400 różnych projektów produkcyjnych. Zapewniamy profesjonalne wsparcie techniczne inżynierów aplikacyjnych w budowie innowacyjnych urządzeń. Posiadamy nowoczesne linie produkcyjne oraz park technologiczny. Działamy w oparciu o system zarządzania jakością ISO 9001:2008 oraz system zarządzania środowiskowego ISO 14001:2005. Elhurt Sp. z o.o. uzyskała również nagrodę Orzeł Eksportu 2016 w województwie pomorskim w kategorii Najdynamiczniejszy Eksporter.

Firma aktualnie zatrudnia ponad 100 osób. W związku z ciągłym rozwojem naszej firmy na bieżąco poszukujemy pracowników na produkcję, do działu handlowego i administracji.

Co oferujemy pracownikom?
Pracę w dynamicznie rozwijającej się i nowoczesnej firmie. Rozwój zawodowy w branży technicznej, szkolenia wewnętrzne i zewnętrzne. Możliwość awansu na samodzielne stanowisko. Aktywny udział przy wdrażaniu wielu innowacyjnych projektów produkcyjnych. Umowę o pracę, stabilny system wynagrodzeń.

 

Operator Maszyn AOI
Produkcja / Przemysł / Rolnictwo
szczegóły »
Operator Maszyn SMT
Produkcja / Przemysł / Rolnictwo
szczegóły »
Pokaż wszystkie

Nie znalazłeś oferty dla Siebie?
Prześlij swoją aplikację:

Aplikuj