Profile pracodawców

Profil pracodawcy

Karczewski Doradztwo Personalne

Karczewski Doradztwo Personalne

Doradztwo / Konsulting,
Kadry / HR
  • telefon

    58 719-12-28
  • adres

    81-844 Sopot, Armii Krajowej 74/1

O nas

Nasza dewiza: "Zwyciężasz nie dzięki szczęściu, ale dzięki przygotowaniu". Roger Maris

Karczewski Doradztwo Personalne, to ogólnopolska firma doradczo-szkoleniowa, której oferta skierowana jest do Instytucji, Firm, jak również do Osób Prywatnych. Działamy na rynku HR od 1996 roku.
Szkolimy, integrujemy, rekrutujemy i oceniamy potencjał zawodowy Pracowników. Badamy klimat w Firmie oraz to jak widzą ją Klienci i otoczenie. Służymy wsparciem w obszarze Public Relations i promocji. Budujemy skuteczne i nowoczesne systemy oceny pracy, doradzamy jak skutecznie motywować Pracowników i w jaki sposób nimi kierować.
Jesteśmy intensywnie zaangażowani w działania CSR oferując rozwiązania mające na celu ochronę pszczół, ptaków i całej otaczającej nas przyrody.
Mamy na swoim koncie setki zrealizowanych kontraktów na terenie całego kraju.

Poznaj nas

Jacek Karczewski
Trener, konsultant, psycholog i właściciel firmy Karczewski Doradztwo Personalne. Od 17 lat ściśle związany z branżą Human Resources. Aktywnie uczestniczy we wszystkich projektach realizowanych przez firmę: szkoleniach, treningach, procesach rekrutacyjnych, ocenach potencjału.
Może się poszczycić licznymi publikacjami z dziedziny HR na łamach „Dziennika Bałtyckiego” i „Pulsu Biznesu”.
Specjalizuje się w doradztwie z zakresu strategii i zarządzania kapitałem ludzkim, w szkoleniach i treningach doskonalenia profesjonalnego (w tym: treningi umiejętności menadżerskich, treningi twórczości, szkolenia z zakresu negocjacji oraz obsługi i kontaktu z Klientem). Ponadto zajmuje się doborem kadr i oceną potencjału kadrowego oraz systemami ocen pracowniczych. Autor wielu narzędzi wykorzystywanych przez Firmę podczas szkoleń, treningów i procesów rekrutacyjnych.
W przeszłości nauczyciel psychologii i języka francuskiego w Gdańskim Liceum Społecznym, Szkole Marketingu w Gdańsku i Studium Psychologii Zarządzania w Sopocie, gdzie był także dyrektorem w latach 1999-2000.
 
Marika Kłuskiewicz
Psycholog, Konsultant oraz Trener biznesu. Manager firmy Karczewski Doradztwo Personalne. Absolwentka Wydziału Nauk Społecznych Uniwersytetu Gdańskiego i Akademii Trenera. Train the Trainers w Wyższej Szkole Bankowej w Gdańsku, którą ukończyła z wyróżnieniem. Obydwa kierunki kompleksowo przygotowały ją do prowadzenia projektów z zakresu Zarządzania Zasobami Ludzkimi, za które odpowiada obecnie w Firmie. Wrażliwa na potrzeby i potencjał drzemiący w każdym człowieku, uwielbia dzielić się swoją wiedzą i doświadczeniem.
Specjalizuje się w projektowaniu i przeprowadzaniu całościowych procesów rekrutacyjnych, budowaniu  systemów motywacyjnych, szkoleń (zwłaszcza w tematyce wystąpień publicznych i autoprezentacji, komunikacji interpersonalnej, tolerancji i antydyskryminacji, samoakceptacji i podnoszenia samooceny, budowania zespołu, rozwiązywania konfliktów, radzenia sobie z sytuacjami trudnymi i twórczego podejścia do problemów). Jej największą pasją jest szeroko pojęta psychologia społeczna i poznawcza oraz analiza zachowań ludzkich. Uwielbia wymyślać i tworzyć nowe narzędzia HR-owe.
Członkini zarządu w Fundacji wspierającej samotne mamy.
W ciągu ostatnich lat miała przyjemność współpracować z: DUON Marketing and Trading S.A., Energa Invest S.A., ING Życie S.A., Dr. Oetker Dekor Sp. z o.o., SECESPOL Sp. z o.o., Auto Partner S.A. Grupa Internetowa Sp. z o.o., PLICHTA Sp.z.o.o. Sp.k. Gdynia i Wejherowo, LHM Poland Sp.z.o.o., Kancelaria Adwokacka Lex Secure, Agencja Nieruchomości Novahouse, Stowarzyszenie Ptaki Polskie, Centrum Integracja w Gdyni, a także działała z Uniwersytetem Gdańskim, Gdańską Wyższą Szkołą Humanistyczną, Urzędem Pracy w Gdyni. Jej artykuły regularnie pokazują się w magazynach Mademoiselle i Together.
  
Piotr Resmarowski
Praktyk sprzedaży z 8 letnim doświadczeniem, dyplomowany Trener i Konsultant HR w Karczewski Doradztwo Personalne, pasjonat filozofii KAIZEN oraz nurtu zarządzania relacjami z Klientami (CRM). Absolwent Akademii Morskiej w Gdyni, Wydziału Przedsiębiorczości i Towaroznawstwa o specjalności Organizacja Przedsięwzięć Handlowych. Studiował również na tej samej uczelni Zarządzanie Kapitałem Ludzkim. Ukończył studia podyplomowe – „Akademia Trenera. Train The Trainers” w Wyższej Szkole Bankowej w Gdańsku.
Pracował przez 8 lat w branży motoryzacyjnej – jako specjalista ds. sprzedaży, a następnie, jako zastępca kierownika i pełniący obowiązki kierownika działu sprzedaży. Może pochwalić się zajęciem IV miejsca w ogólnopolskim finale Sprzedawców Samochodów Toyoty 2008 roku.
Klienci, dla których miał przyjemność pracować w ciągu ostatnich dwóch lat, oferując usługi szkoleniowe, rekrutacyjne i inne rozwiązania HR: Agencja Nieruchomości Novahouse, Centrum Integracja w Gdyni, Duon Marketing and Trading, Energa Invest S.A., ING Usługi Finansowe (Oddział w Gdańsku), LHM Poland, PLICHTA Sp.z.o.o. Sp.k., Ptaki Polskie.
 
Katarzyna Jungling
Menadżer Projektów, Trener, Konsultant HR, Wykładowca WHSZ w Słupsku. Absolwentka psychologii Uniwersytetu Gdańskiego; absolwentka Labor Relations - University of New Haven, USA.
Jej wieloletnie doświadczenie zawodowe w Zarządzaniu Zasobami Ludzkimi pozwala określić ją jako doświadczonego Menadżera ds. personalnych w obszarach: rekrutacja i selekcja, ocena kompetencji i potencjału zawodowego, zarządzanie wynikami pracy, zarządzanie talentami oraz rozwojem komunikacji wewnątrz firmowej. Jest doświadczonym liderem zespołów projektowych. Posiada szerokie kompetencje w konstruowaniu narzędzi i metod hr’owych. Realizowała wiele programów rozwojowych dla menadżerów wyższej i średniej kadry zarządzającej. Posiada bogate doświadczenie we współpracy ze Związkami Zawodowymi.

Karolina Jarzębińska
Kulturoznawca oraz podróżniczka. Studia ukończyła w Warszawskiej Wyższej Szkole Humanistycznej.
Przez ostatnie lata podróżowała po Europie oraz Azji, będąc wolontariuszem oraz pracownikiem na różnych ekologicznych farmach. Swoje doświadczenie w pracy z ludźmi budowała przez 6 lat w Działach Obsługi Klienta w warszawskich Firmach.
Powyższe doświadczenia zarówno zawodowe jak i podróżnicze przygotowały ją do pracy z ludźmi, którzy są dla niej inspiracją. Podróżowanie uzupełniło jej wiedzę kulturową oraz rozwinęło wrażliwość i podejście do ludzi, którzy różnią się od siebie, mają odmienne perspektywy świata i odmienne potrzeby. Inne kultury nauczyły ją wsłuchiwać się w drugiego człowieka i jego oczekiwania. W związku z tym uwielbia doradzać Firmom, których środowisko jest zróżnicowane i multikulturowe.
Wie, jak ogromne znaczenie w życiu człowieka odgrywa pasja do tego, co robi, w związku z tym z pełnym zaangażowaniem dobiera Pracowników pod wymagane stanowiska, by sukces nowej współpracy był obustronny.
W wolnych chwilach czyta książki psychologiczne, a rozwój osobisty oraz duchowy jest dla niej jednym z ważniejszych życiowych misji. Posiada dużą determinację w spełnianiu swoich marzeń i pragnie w każdym zaszczepić wiarę w realizacje ich planów.
 

Zatrudniamy 6 pracowników