• Kino
  • Mapa
  • Ogłoszenia
  • Forum
  • Komunikacja
  • Raport
Profil pracodawcy

CleanUp - Pro

Opis firmy

W związku z ciągłym rozwojem poszukujemy pracowników z obszaru całego trójmiasta i okolic, do pracy przy sprzątaniu, drobnych pracach konserwacyjnych, czy pracach na wysokościach.

Jesteśmy również zainteresowania zatrudnieniem osób z orzeczeniem o niepełnosprawności, lub posiadających status studenta.

Jeśli szukasz pracy tymczasowej, bądź na stałe – wyślij do nas swoje CV.

Wymagania:
– niekaralność,
– dokładność, uczciwość, sumienność,
– motywacja do pracy,
– gotowość do pracy w weekendy oraz godzinach nocnych,
– mile widziane doświadczenie w sprzątaniu domów i obiektów przemysłowych,

Zapewniamy:

elastyczne godziny pracy,
zatrudnienie w oparciu o umowę cywilnoprawną,
niezbędne narzędzia pracy,
odzież roboczą,
możliwość pracy blisko miejsca zamieszkania,
płacę na poziomie 25 zł/h brutto, lub rozliczenie zadaniowe.

Zadania:
- sprzątanie nieruchomości Klientów - domy, mieszkania, biura, wspólnoty mieszkaniowe
- prace ogrodnicze - koszenie trawy, nasadzenia, itp.
- odwiedź naszą stronę internetową http://cleanup-pro.pl/ w celu zapoznania się z całą ofertą firmy.

Do CV dołącz następującą klauzulę:
"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zamieszczonych w niniejszym formularzu przez "Przedsiębiorstwo Usługowe Cleanup - Pro Łukasz Kaliś" z siedzibą w Pruszczu Gdańskim przy ulicy Stefana Czarnieckiego 1, 83-000 Pruszcz Gdański zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. nr 101, poz.926, z późn. zm.) dla celów niezbędnych do realizacji aktualnych procesów rekrutacji."

Podanie danych ma charakter dobrowolny. Informujemy, że Administratorem podanych danych osobowych jest "Przedsiębiorstwo Usługowe Cleanup - Pro Łukasz Kaliś" z siedzibą w Pruszczu Gdańskim przy ulicy Stefana Czarnieckiego 1, 83-000 Pruszcz Gdański. Przyjmuję do wiadomości, że przysługuje mi prawo dostępu do moich danych, prawo do ich poprawiania, jak również prawo do odwołania zgody na przetwarzanie danych i żądania ich usunięcia w każdej chwili. Wykorzystanie i przetwarzanie danych osobowych będzie zgodne z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. nr 101, poz. 926, z późn. zm).

Jeśli nie znalazłeś dla siebie ogłoszenia?

Napisz do nas
Aktualnie zatrudniamy 0 osób
Aktualnych ofert 0
Powiadamiaj o ofertach pracy
Polityka prywatności

Naprawa / Serwis / Usługi
Telefon
696-418-830
Adres
83-000 Pruszcz Gdański, Stefana Czarnieckiego 1