Baza pracodawców Profil pracodawcy

Burger King

  • branża:
  • Gastronomia / Catering,
  • Obsługa klienta / Sprzedaż detaliczna

telefon

571338383

adres

80-175 Gdańsk, płk. Jana Pałubickiego 10

Opis firmy

BURGER KING Poland S.A. rozbudowuje sieć restauracji w Polsce. To doskonała wiadomość dla wszystkich osób, które chciałyby się rozwijać w pełnym wyzwań, międzynarodowym środowisku, a dodatkowo w świetnej, nieskalanej korporacyjną sztywnością atmosferze.

Nie musisz mieć doświadczenia - zagwarantujemy Ci 2-tygodniowe szkolenie, za które otrzymasz wynagrodzenie. Nasza kultura organizacyjna jest prosta – a Twoja droga na szczyt może zacząć się właśnie od tego stanowiska!

Burger King swój sukces zawdzięcza zaangażowaniu oraz energii swoich Pracowników, którzy tworzą niepowtarzalną atmosferę. To właśnie dzięki nim jesteśmy obecni w 65 krajach, a nasza marka stała się jedną z najbardziej rozpoznawalnych na świecie. Dołącz do nas i zostań Królem Whoppera.

W Gdańsku Burger King Poland S.A. ma swoją restaurcję na Jesieniu, na ul. Jana Pałubickiego 10, obok Armii Krajowej, stacji Shell oraz BHP Office Park.

Dojazd do restauracji:
155, 164, 167, 168, 267 do przystanku Źródlana
161, 574 do przystanku Jasień-Pólnicy

W pażdzierniku 2016 roku Burger King Poland S.A planuje otwarcie kolejnej restauracji w Gdańsku- w CH Metropolia na ul. Kilińskiego 1-5. Dołącz do nowego zespołu! 

Nie znalazłeś oferty dla Siebie?
Prześlij swoją aplikację:

Aplikuj