• Kino
  • Mapa
  • Ogłoszenia
  • Forum
  • Komunikacja
  • Raport
Profil pracodawcy

Baltic Cars Wypożyczalnia Samochodów

Wypożyczalnia samochodów Baltic Cars

Wypożyczalnia Samochodów Baltic Cars to największa wypożyczalnia w Trójmieście.
Oddział Gdańsk ul. Kolonia Zręby 46

Ceny od 70 zł za dobę.
Bez limitu kilometrów.

Aktualnie posiadamy flotę ponad 100 pojazdów.
Więcej informacji o firmie www.balticcars.pl

Poszukujemy pracownika wypożyczalni samochodów - wymagane doświadczenie w branży motoryzacyjnej!

Największa na pomorzu Wypożyczalnia Samochodów Baltic Cars zatrudni pracownika do swojego zespołu.

Oferujemy:
- pracę w oddziale w Gdańsku
- wynagrodzenie od 3500 zł do 5000 zł netto (na "rękę") + atrakcyjny system prowizyjny
- pracę w pełnym wymiarze godzin (zmiany 8-16, 12-20 + dyżur co drugi lub co trzeci weekend)
- umowę o pracę/kontrakt - do uzgodnienia
- interesującą pracę w dynamicznej, rozwijającej się renomowanej firmie

Wymagania:
- prawo jazdy kat. B
- język angielski w stopniu komunikatywnym
- doświadczenie w branży motoryzacyjnej!!
- dyspozycyjność
- chęć do pracy i zaangażowanie
- wysoka kultura osobista
- umiejętność pracy w zespole
- punktualność
- odpowiedzialność

Obowiązki:
- obsługa klienta w zakresie wynajmu samochodów
- przygotowywanie samochodów do wynajmu
- przygotowywanie dokumentacji związanej z wynajmem
- dbanie o flotę pojazdów
- bieżące zadania związane z funkcjonowaniem biura

Prosimy o wysyłanie swojego CV emailem marketing(małpa)balticcars.pl

Kontakt tylko na telefon wskazany w ogłoszeniu!

Informacje o firmie
Wypożyczalnia samochodów Baltic Cars to największa wypożyczalnia w woj.pomorskim
W naszej flocie aktualnie 120 samochodów.
Nasza siedziba mieści się w Gdańsku Siedlcach ul. Kolonia Zręby 46

Jeśli nie znalazłeś dla siebie ogłoszenia?

Napisz do nas
Aktualnie zatrudniamy ponad 3 osoby
Aktualnych ofert 0
Powiadamiaj o ofertach pracy
Polityka prywatności

Spedycja i transport, Sprzedaż i obsługa klienta
Telefon
604140980
Adres
80-133 Gdańsk, Kolonia Zręby 46